יצירת קשר

אתם מוזמנים ליצור קשר עם דלתות אמי בכל שאלה ואנחנו נשמח לתת לכם תשובה בהקדם האפשרי ,מוקד שרות הלקוחות פעיל בין השעות 9:00 עד 17:00 כל יום מראשון עד חמישי    בטל   054-2890551     או במייל       Emmidoor@gmail.com

שעתיים עבודה 

 להדבקת צד אחד

עמידות לאורך שנים 

עמיד בפני מים

הוראות למדידת 

הפלדלת

מה זה טפט וינוריט ?

 

וינוריט היא יריעת טפט גמישה מ PVC שפותחה במיוחד כדי לצפות דלתות פלדה ולהגן עליהן מפני מים ,ופגעי מזג האוויר .

הטפט עצמו בעל חירצוץ עדין בדיוק כמו שיש כרגע על הפלדלת בביתכם ,כמו כן יש מגוון צבעים ודוגמאות של עץ ,צבע אחיד ,ועיצובים מודפסים.

הוינוריט משמשת קיום למעלה מ 30 שנה את כל תעשיית הדלתות בארץ כגוון שריונית חסם,רב בריח,רשפים ,רב מגן ,פנדור וכו..

 

אך מתקינים את הטפט ?

 

טפט הוינוריט מותקן על ידי מתקין מוסמך המגיעה אליכם עד הבית, תהליך ההדבקה עורך כשעתיים לצד אחד ומצריך מהמתקין לפרק לכם את הפלדלת מציריה ולהוריד את הפרזול הקיים כגוון עינית ,סגר בטחון , גומיות  וכו.

לאחר מכן הדלת עוברת תהליך ניקוי משומנים עודפים שנוצרו עם הזמן ,שימו לב יש צורך לפנות מקום סמוך לכניסה לפלדלת על מנת לאפשר למתקין להשכיב את הדלת על שולחן העבודה שהוא מביא יחד איתו.

לאחר ניקוי השמנים מתחיל הליך ההדבקה המצריך מריחת דבק מגע על הפלדלת ועל הטפט החדש , בסוף היבוש של הדבק המתקין מצמיד את הטפט ומפעיל עליו לחץ לקיבוע סופי ,ובסוף הדלת מוחזרת למקומה יחד עם כל הפרזול שהיה עליה.

 

בנוגע לשקופים של הפלדלת , לא ניתן לצפות את המשקופים בוינוריט אך אפשר לצבוע אותם בצבע על בסיס שמן כגוון פוליאור הנמכר בחנויות למוצרי בניין.

חשוב מאוד במידה והחלטתם לצבוע את המשקוף שלכם לעשות זאת לפחות שלושה ימים לפני התקנת הציפוי של הפלדלת בשביל שהצבע לא ידבק לטפט ויהרוס אותו .  בנוגע למשקופים של הפלדלת *

 

* שימו לב * תנאי מזג אוויר

 

בימים שיש בהם גשם ,מזג אוויר מתחת ל 18 מעלות רוחות לחות  וכו.. אין אפשרות לבצע התקנות גם בבתים סגורים או בניינים , עקב ליכלוך ,ואדים הנקלעים בין שכבות הדבק ויוצרים בועות אויר . 

 

 

 

 

סרטון הממחיש את אופן ההדבקה של הוינוריט , צולם במפעל של שריונית חסם .

שימו לב ההדבקה מתבצעת בביתכם ועורכת כשעתיים עבודה לכל צד . 

 

מהו אופן ביצוע התשלום באתר?

 

ניתן לשלם באתר בצורה מאובטחת על ידי שרות PAY PAL המאפשר קנייה נוחה ומהירה ברשת.

הקניה מבוצעת ללא חשיפת פרטי כרטיס האשראי באתר אלה רק באתר של PAY PAL .

במידה ואין לכם חשבון פעיל באתר של PAY PAL ניתן לשלם ללא פתיחת חשבון בקלות .

עיצוב סלונים,סלונים מודרניים ,סלונים מחיר ,עיצוב פלדלת ,